Keilas avatakse 14. veebruaril 2020 pidulikult uus jäätmejaam

Keilas avatakse 14. veebruaril 2020 pidulikult uus jäätmejaam. Linnarahvas saab jäätmeid tooma hakata 15. veebruarist. Jäätmejaama rajamine läks maksma 460 000 eurot, summa hulka on arvestatud nii maa soetamine, ehituslik maksumus kui ka vajalik inventar ja juurdepääsutee rajamine. Projekti toetas Keskkonnainvesteeringute Keskus 150 000 euroga. Ülejäänud kulu kaeti Keila linna eelarvest. Jäätmejaamas hakkab tegutsema operaatori hanke konkursi võitnud AS Keskkonnateenused.

Keila Jäätmejaama saab viia liigiti kogutud kodumajapidamises tekkinud jäätmeid – elektroonika, ravimid, suured kodumasinad, värvid, õlid, paber ja papp, pakendid, vanad rehvid, tekstiil. Uues jäätmejaamas on olemas prügipress, mis annab võimaluse suuri pakendijäätmeid lihtsalt ära anda.

Keila jäätmejaam on avatud viiel päeval nädalas, puhkepäevad on esmaspäev ja teisipäev. Kolmapäeval, neljapäeval ja reedel on jäätmejaam avatud kell 10-18, laupäeval ja pühapäeval kell 10-14. Täpsemat informatsiooni jäätmejaama kohta leiab kodulehelt www.keilajaatmejaam.ee

Jäätmejaama külastades peaks alati taskus olema ID kaart, sest selle alusel kontrollime elukohta kohaliku omavalitsuse täpsusega. Keila linna elanikule on paljude liigiti kogutud jäätmete äraandmine tasuta.

Jäätmejaam asub Keila linna serval, veepuhastusjaama vahetus naabruses, Uus – Paldiski tee 6